Psihoterapie online, psiholog Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Pagina principală Ajutor Caută Calendar Autentificare Creează un cont
Forum discutii - psihoterapie integrativa - dezvoltare personala

+  Aicisiacum.ro - Forum discutii psihoterapie
|-+  Funny
| |-+  Intamplari, povestiri amuzante
| | |-+  intamplari haioase
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect. « mesajul precedent următorul mesaj »
Pagini: [1] In jos Imprimă
Autor Subiect: intamplari haioase  (Citit de 7977 ori)
cristamag
Incepător
*
Deconectat Deconectat

« : Martie 12, 2009, 08:53:08 »

Salutare dragii mei.Am sa va povestesc ce mi s-a intamplat in urma cu cateva zile, in urma unei interventii chirurgicale in interiorul cavitatii bucale. Asadar, dintisorii mei si-au luat zborul care pe unde iar eu am ramas sa fac fata cateva zile asa ca un bebelus. In aceste conditii am avut de mers pe la banci, magazine, institutii. Cel mai haiosa intamplare a fost cand intr-una din zile am intrat intr-un magazin imbracata in trening, si aveam scris pe o hartie ca nu pot vorbi.Vanzatoarea pana sa-i arat hartia ma tot intreba una, alta mirandu-se de ce nu ii raspund. In final se linisteste cand ii arat hartia si ii spune colegei ei care se uita  mirata la felul meu de a comunica ca - FEMEIA ESTE MUTA - NU POATE VORBI! Cand am auzit m-am inrosit, imi venea parca sa plang, insa m-am gandit ca atunci mai bine pentru mine este sa tac in continuare, sa nu incerc sa ma disculp pe hartie, insa cand imi revin, in cateva zile am sa ma duc totusi imbracata frumos sa-i multumesc ca mi-a adus cumparaturile la masina. Am sa o intreb totusi ce a determinat-o sa creada ca daca un om nu poate vorbi este UN MUT/MUTA! FARA A REPROSA CEVA ! astept parerile voastre, numai bine.
Memorat
Thinking John
Incepător
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #1 : Iulie 18, 2009, 05:30:40 »

Putea sa fie chiar si mai ciudat: puteai sa primesti si citiva lei!
Asta chiar merita sa revii pentru mai multe intrebari.
Memorat
Pagini: [1] In sus Imprimă 
« mesajul precedent următorul mesaj »
Schimbă forumul:  

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.